NeverHunt.eu

 ZÁKLADNÍ INFORMACE

Jedná se o sportovní tým sdružující počítačové hráče v nejrůznějších počítačových hrách, které se hrají přes internet. V dnešní éře je tento elektronický sport rozšířen nejen mezi mládeží, ale i mezi dospělými. Určitě každý z Vás už hrál nějakou tu počítačovou hru, takže víte o čem mluvím.

WWW.NEVERHUNT.EU

 HISTORIE

Toto seskupení vzniklo 6.6.2014. Založila ho vícečlenná skupina pod vedením Lukáše Stařičného, alias Miniho, a Radka Vedrala, alias Messixe.

Na začatku to byl malý plán, který vyrostl ve velký projekt a stále se rozrůstá. Uvidíme, kam až nás pustí naše schopnosti a dovednosti.

CÍL PROJEKTU

Chceme se zapsat do paměti české scény a podpořit E-Sport u nás. Naším plánem je udělat si dobré jméno, užívat si atmosféru, poznávat nové tváře, získávat zkušenosti a zažít spoustu zábavy.

HERNÍ SEKCE

Aktuální složení týmu NEVERHUNT tvoří 4 herní sekce. Jedná se o dvě týmové kooperativní hry, mezi které se řadí dva fenomény elektronického sportu. Jsou to počítačové hry League of Legends a legendární FPS střílečka Counter Strike: Global Offensive. Dále barvy týmu reprezentují dvě individuální hry z rukou společnosti Blizzard. Je to karetní počítačová hra Hearthstone a další legendární strategická hra Starcraft II.

 

 

 

 

 

 

 

 

VEDENÍ PROJEKTU

Radek Vedral

Email: radek.vedral@neverhunt.eu

Tel.: (+420) 776 142 965

Lukáš Vedral

Email: lukas.vedral@neverhunt.eu

Tel.: (+420) 608 070 430

Martin Nechanický

Email: martinnechanicky@neverhunt.eu

Tel.: (+420) 773 247 767

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚSPĚCHY

Co se týče úspěchů, nejvíce nás momentálně táhne League of Legends. Doufáme, že jim toto nadšení zůstane i nadéle a budeme moci je podporovat. Nyní se nám podařilo najít kvalitní CS:GO sekci, v ní vkládáme taky velké naděje. Nemalý krok za nimi je HearthStone, které, doufáme, vystrčí svoje drábky. Problém je s Starcraft 2, uvidíme, jak se rozhodneme ohledně této sekce.

 

 

mistr Ostravy ve hře League of Legends tým NeverHunt.eu pro rok 2016

 

Určitě stojí za zmínku, že League of Legends si podmanila Ostravu a zatím tam vládne. Doufáme, že to tak bude i po tomto ročníku, kde se má možnost přidat ještě i CS:GO sekce.

 

PÁR VYBRANÝCH ÚSPĚCHŮ:

 

Úspěchů a zářezů má tento tým samozřejmě více, my jsme Vám přinesli jen drobek z toho, čím se můžeme pyšnit.

 

Věříme, že i nadále se klukům bude dařit a připíšou si i další skvělé úspěchy do své sbírky.

 

Pohár mistrů Ostravy = NeverHunt.eu LoL

KONTAKTY

internetové stránky: www.neverhunt.eu

facebook: www.facebook.com/NeverHunt.cz

youtube kanál: www.youtube.com/NeverHuntTV

twitch kanál: www.twitch.tv/NeverHunt