Služby

 

Zicherka neustále sbírá na svých výpravách různé zkušenosti, které by Vám ráda touto formou nabídla. Ve většině případů se jedná o práci s dětmi a mládeží. Můžeme nabídnout například hlídání či doučování dětí, organizování turnajů a soutěží, přípravu různých akci a výletů. U nás se zkrátka nikdy meze nekladou.

 

 

Stejně jako všichni na tomto světě, tak i naše sdružení Zicherka potřebuje získávat finance, aby Vám i nadále mohla přinášet radost, smích a štěstí. V dnešním nelehkém světě to však není vůbec snadné. My se s tím však statečně pereme a nehodláme se vzdávat.

 

Členové našeho sdružení pravidelně přispívají finanční částkou, díky které můžeme pokrýt chod sdružení. Velké díky patří také našim partnerům, kteří nám věnují hodnotné dary, a také jedincům, kteří nás podpořili finanční či hodnotnou cenou. Je však důležité říct, že pokud se budeme chtít i nadále posouvat kupředu – a to my chceme! – musíme vymyslet další způsoby, jak přinést penízky do naši společné kasičky. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vymyslet “Služby”, pomocí kterých se budeme snažit tyto penízky přilákat do naši kasičky a zároveň Vám tímto uděláme službu.

 

Naši nabídku služeb můžete najít v horním menu, pokud se tam nenachází služba, kterou byste od nás požadovali, určitě nám můžete napsat na info@zicherka.cz a my uděláme vše, co bude v našich silách, abychom Vám vyhověli.

 

Děkujeme všem, kteří naše služby využili, děkujeme všem, kteří naše služby doporučí svým přátelům, i těm, kteří naši službu teprve využijí.

 

Malá ukázka: