Přidej se k nám

 

 

Staň se součástí naši party a můžeš zažít spoustu nových zážitků, posbírat důležité zkušenosti a poznat spoustu nových kamarádů, užít si zábavu a legraci, zkrátka úsměv Tě s námi jen tak neopustí :o)

 

Do našich řad neustále hledáme dobrovolníky, kteří by rádi svůj život trochu osladili takovým menším dobrodružstvím v našem sdružení. Do naší party přijmeme především slušné lidi, kteří jsou schopni samostatně pracovat a uvažovat. Nepohrdneme ani človíčkem, který je svědomitý a umí se v daných situacích správně rozhodovat. Velkou výhodou je i neustálý úsměv na rtu a pozitivní myšlení, pomocí kterého zvládáme všechny situace. Baví Tě práce s lidmi a to především s dětmi? Pokud ano, je to pro Tebe obrovská příležitost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zicherka, z.s. je dětské občanské sdružení = parta mladých lidí, kteří nabízejí nejrůznější zábavu.

I přesto, že máme tvrdé a stabilní jádro, stále se rozrůstáme o spoustu skvělých lidiček, kteří nám pomáhají s realizací, a kteří stojí tvrdě a odhodlaně za tímto projektem. Za to jim patří velké díky. Děkujeme :o)

 

Pokud máš i Ty zájem přidat se k nám, rozvíjet zábavu a přinášet radost lidem a především dětem v našem okolí, určitě nám napiš na info@zicherka.cz

 

My se Ti co nejdříve ozveme a předáme ti veškeré informace, které budeš potřebovat.

 

Těšíme se, až Tě poznáme!

Zicherka :o)