Pomáhájí Nám


Partneři našeho sdružení Zicherka.cz:

  • Za naše partnery považujeme všechny společnosti, firmy, nadace i osoby, které jakýmkoli způsobem pomáhají nebo pomohli našemu sdružení, jelikož i my někdy potřebujeme “pomocnou ruku”. :o)

  • Všem partnerům z celého srdíčka děkujeme za jejich podporu, protože i díky nim Vám můžeme přinášet radost a zábavu.

 logo-bezpozad-s-happyk

Od ledna roku 2017 je naše sdružení financováno i ze zisku internetového obchodu Happyk.cz, který je zaměřen na chovatelské potřeby pro naše mazlíčky. Vytvořením objednávky v tomto eshopu “zabijete dvě mouchy jednou ranou”. Zakoupíte si potřebný produkt a zároveň podpoříte naše sdružení Zicherka.cz

Internetový obchod „Happyk.cz – Chovatelské potřeby“ nabízí širokou škálu chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, hlodavce, akvarijní i terarijní zvířata a nově u nás můžete najít i jezdecké a stájové potřeby pro chov koní, skotu, prasat, ovcí, koz a drůbeže.

Veškerý nabízený sortiment můžete najít na internetových stránkách obchodu.

www stránky: www.happyk.cz


k3logo

Mezi naše hlavní partnery patří společnost K3 Bohumín, kterou všichni jistě dobře znáte. Společnost již dlouhá léta přináší široké veřejnosti projekci 2D a 3D filmů, divadelní představení, koncerty, kulturní akce či předprodej vstupenek.

V K3 můžete najít moderní sál s obrovským plátnem, které poskytuje rozlišení obrazu 4K i v případě 3D technologie. Díky zvuku Dolby Digital HD, 7.1 a špičkového obrazu je tedy volba tohoto kina určitě správnou volbou pro shlédnutí Vašeho oblíbeného filmu. V letních měsících navíc můžete navštívit promítání letního kina v Bohumínském parku. Na své si přijdou i milovníci divadelních představení, pro které je vždy připraven bohatý program. Kulturní akce pro širokou veřejnost, jako jsou například Bohumínské slavnosti či Pivní slavnosti, má K3 Bohumín v malíčku také.

www stránky: www.k3bohumin.cz


Dále mezi naše hlavní partnery patří i výborná Ostravská tiskárna, která nese název Tiskárna Schenk s. r. o.

Tiskárna Schenk nabízí širokou nabídku tiskových služeb, mezi jejich přednosti patří například: komplexní tiskárenské služby – ofsetový tisk, technologie CTP, plakáty, diplomy, letáky, potisk obálek, číslování a perforace. Provádí knihařské práce, knihtisk, slepotisk, zpracuje i grafické návrhy a výroční zprávy, dále vyrábí razítka a spoustu dalších věcí.

www stránky: www.schenk.cz


Nejlepší a vůbec nejlevnější na trhu s poháry a medailemi je internetový obchod Poháry-ADEK.cz. My jsme velice rádi a hrdí, že právě tento obchod patří mezi naše partnery a srdečně jim děkujeme za věnování krásných pohárů do našich soutěží a turnajů.

Internetový obchod Poháry-ADEK.cz  dodává sportovní pohárysportovní trofeje, poháry pro společenské akce, poháry pro kulturní akce, medaile pro děti, poháry a trofeje pro golf, fotbal, chovatele psů, koček, holubů, pro koně, kokardy, poháry pro atletické závody, pro rybáře a další. Poháry dodává pro sportovní akce pořádané jednotlivci, sportovními školami, sportovními kluby, policií, hasiči a v neposlední řadě i firmami. V nabídce má poháry zlaté, stříbrné, bronzové,ale také skleněné či dřevěné. V sortimentu také naleznete: levné medaile, skleněné plakety, diplomy grawerton, papírové diplomy, levné sošky a figurky, figurky resinové, sportovní věnce, dárkové a upomínkové předměty pro různé akce, životní jubilea, narozeniny, certifikáty.

www stránky: www.pohary-adek.cz


Rád bych Vám představil dalšího skvělého partnera našeho sdružení, jímž se stal obchod zbrane-vzduchovky.cz, který podporuje především náš dětský letní tábor Ztracená ATLANTIDA. Tento partner byl velmi štědrý, daroval nám pro náš tábor luky, šípy a křesadlo, a děti si tak budou moci na táboře nově vyzkoušet i lukostřelbu a rozdělávání ohně. Z celého srdíčka Vám děkujeme!

Tento obchod funguje již od roku 2005, je tedy na místě říci, že to nejsou žádní nováčci. Přibližně stejnou dobu se také věnují i samotné střelbě na závodní úrovni a tomuto sportu velice dobře rozumí. Budete-li tedy potřebovat pomoc, rádi Vám pomohou a vše vysvětlí. Zboží, které si u nich můžete zakoupit, sami používají a pravidelně testují. V obchodě tedy naleznete pouze kvalitní výrobky, které jsou vyzkoušené, a které doporučují.

www stránky: www.zbrane-vzduchovky.cz


sda Bílý název v červeném poli pravděpodobně znáte. Mnozí z vás aspoň jednou v životě navštívili některou z prodejen Levných knih a mohli tak na vlastní kůži zjistit, že se jedná o jednu z nejlepších prodejen zaměřenou nejen na knihy. My jsme velice hrdí, že právě Levné knihy patří mezi naše partnery a děkujeme jim za všechny poskytnuté hodnotné dary.

Dělat si radost  v prodejnách Levné knihy můžete už více jak 20 let. Síť těchto prodejen začala na českém trhu působit v roce 1996. Každý rok obslouží přes 3,5 milionu zákazníků.

Levné knihy můžete navštívit ve více než 50 prodejnách po celém území České republiky. Vedle tradičních prodejen Levné knihy můžete taky navštívit prodejny Domov & Styl a Sweet Home, v nichž najdete zboží z oblasti domácích potřeb, bytové dekorace a módy.

V prodejnách Levné knihy najdete knihy všech žánrů. Od beletrie přes naučnou literaturu až po křížovky nebo sudoku. Významnou oblastí společnosti je i hudba, mluvené slovo a filmy na CDDVD nosičích, hračky a také školní a kancelářské potřeby.

www stránky: www.levneknihy.cz


dinopark

Jsme velice rádi, že mezi naše partnery patří i vzdělávací a zábavní DINOPARK. Mockrát děkujeme tomuto parku za věnování cen do našich soutěží.

Přemýšlíte, kam s dětmi na výlet? Navštivte unikátní zábavný a vzdělávací park určený dětem všech věkových kategorií. DinoPark Ostrava se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. Na ploše 35 ha je přichystáno více než 30 scén se 70 modely druhohorních zvířat v životních velikostech.

Navštívit zde můžete také DinoAquarium. V jedinečném 4D kině se speciálně vyrobeným panoramatickým filmem se stanete součástí příběhu a podíváte se pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. Děti si mohou zahrát na paleontology na speciálním hřišti navštívit naučnou stezku.

Do míst, kam se nedá jít pěšky, vás zaveze DinoExpres.

www stránky: www.dinopark.cz


emco-stare-537bba1027367

Společnost Emco patří k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům potravinářských výrobků v České republice.  Není tajemství, že jsme rádi za jejich partnerství s námi a za darování hodnotných darů. Z celého srdce děkujeme.

A co o své společnosti říká sám Zdenek Jahoda?:

“Rád vzpomínám na to, s jakou láskou a péčí připravovala moje maminka snídaně a svačiny pro mě a mé sourozence. Se stejným úsilím a nadšením se nyní sám věnuji vývoji našich Emco výrobků. Každý výrobek osobně ochutnávám a na váš stůl nepustím nic, co bych s klidem nenabídl svým dětem a vnoučatům. Vědomí, že už více než 25 let přinášíme Vám a Vašim rodinám poctivé výrobky, je pro mě osobním uspokojením. Největší radost ale mám, když se dozvím, že některá maminka snídala naše výrobky už jako dítě a dnes je kupuje svým dětem. To je důvěra, kterou nesmíme nikdy zklamat.”

www stránky: www.emco.cz


Další skvělý partner naší Zicherky je i nakladatelství FANTOM Print

Nakladatelství FANTOM Print můžete najít v Ostravě. Vydávají skvělé tituly již od roku 1999. Od samotného počátku se specializovali na sci-fi a fantasy. V jejich „stáji“ najdete známá jména, ale i autory či autorky, kterým na česko-slovenském trhu teprve cestičku „prošlapali“. Postupně se vypracovali na TOP pozici čistě žánrových nakladatelství v počtu vydaných titulů za rok. Pokud v následujících letech nedojde k nějakému kolapsu v tomto skvělém nakladatelství či nečekanému vzepětí u jejich konkurence, pak věříme, že tuto pozici udrží i v letech budoucích.

www stránky: www.fantomprint.cz


Jsme velice rádi, že mezi naše podporovatele patří i český e-shop Balistas, díky, kterého můžete nejen na našich táborech, ale i na ostatních našich akcích si vyzkoušet nové aktivity, především pak střelbu z kuše.

Balistas.cz je první český e-shop, který propojuje střelbu, rybářství, outdoor, myslivost, obranu a hobby. Na trhu se značka pohybuje už od roku 2008. A ve svém oboru platí za odborníky. Ve svých řadách má reprezentanty ve střelbě, vojáky, rybáře, hráče airsoftu, myslivce… Takže dokáže opravdu poradit. Výrobky v Balistasu pravidelně testují a recenzují. A protože prodávají jen to, čemu věří, tak nabízejí až 30 dní na vrácení zboží.

www stránky: www.balistas.cz