OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Mistrovství Ostravy v počítačových hrách

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Jak už je výše zmíněno, jedná se o Ostravské mistrovství v počítačových hrách, kde generálním partnerem je samotná metropole OSTRAVA. V letošním roce to budou 2 hry, ve kterých budeme hledat naše šampióny pro rok 2017. Na Vás na všechny čeká opravdu velká porce zábavy, kterou doprovodí, jak jinak, než skvělé ceny v turnajích. Týmy a hráči si to mezi sebou rozdají o finanční PrizePool v hodnotě 6 000Kč, dále se mohou těšit na obří putovní pohár, velké medaile, diplomy, spoustu příslušenství a HW vychytávek a samozřejmě nesmí chybět také reklamní předměty města Ostravy a spoustu dalších věcí od našich skvělých partnerů.

 

V roce 2017 hledáme Šampióny v těchto hrách:

Můžete se těšit minimálně na 2 Offline turnaje.

Projekt je v plném proudu a všechny potřebné informace naleznete zde na těchto internetových stránkách či na našich fb stránkách.

Samozřejmě můžete shlédnout i náš Youtube kanál, kde naleznete zajímavá videa, rozhovory, upoutávky či samotné záznamy z utkání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE

Ostravské mistrovství v počítačových hrách ve hře Counter Strike: Global Offensive se uskuteční
29. – 30. dubna 2017. Jedná se o dvoudenní akci, kde na konci zůstane jen jeden tým a ten se bude moci pyšnit titulem Mistra Ostravy pro rok 2017. Kdo nad hlavu pozvedne krásný obří putovní pohár je nyní ve hvězdách.

 

Termín konání: 29. – 30. dubna 2017
Místo konání: herní klub Black Lotus Gamers Ostrava
Startovné 400Kč/hráč = 2000Kč/tým (440Kč/hráč = 2200Kč/tým)
Turnaj ve hře: Counter Strike: Global Offensive
Kapacita turnaje: 16 týmů
Systém hraní: 5v5
Systém zápasů: Bo1 a Bo3 – MR15 (Overtime MR3)
Systém turnaje: Skupiny po 4 / Pavouk

Mistrem Ostravy ve hře Counter Strike: Global Offensive pro rok 2017 se po zásluze stal tým IndepeNdent, který ani ve finále nenašel přemožitele.

Více informací na www.ovachamp.cz

 

LEAGUE OF LEGENDS

Mistra Ostravy ve hře Counter Strike: Global Offensive pro rok 2017 už máme, nyní přišel čas najít Mistra Ostravy i ve hře Leage of Legends! Velkolepý turnaj proběhne 2.12.2017, kde se dozvíme odpověď na otázku “Kdo se stane Mistrem Ostravy ve hře LOL pro rok 2017?”

Mistrem Ostravy ve hře League of Legends pro rok 2017 se stal tým Golden Age, který ve finále oplatil prohru z minulého roku týmů NeverHunt.

Více informací na www.ovachamp.cz

NHL a FIFA

  • Mistrem Ostravy ve hře NHL 16 pro rok 2016 se stal Pavel Jastar Hikl

  • Mistrem Ostravy ve hře FIFA 16 pro rok 2016 se stal Vladimír Korta

 

HISTORIE

Naše historie a tedy i historie projektu Ostrava Chaponship se začíná psát od 21.12.2015, kdy byl tento projekt zveřejněn na jednom z našich turnajů. Ovšem samotná historie se začíná psát až počátkem roku 2016, mohli bychom to datovat na 1.1.2016.

V roce 2015 pod naší záštitou bylo organizováno několik turnajů a to především ve hrách League of Legends a Counter Strike: Global offensive, kterým vděčíme za vytvoření tohoto projektu a vnuknutí myšlenky pro možnost vytvořit něco většího než jen občas nějaký ten turnaj.

Jak se bude dále vyvíjet náš projekt či jaké písmenka a řádky přibudou do naši historické kroniky nám napíše samotný čas.

 

ORGANIZAČNÍ TÝM

Jedná se o projekt, který má pouze jednu jedinou úlohu a to „bavit se životem“. Bavíme se hlavně pomocí organizování a pořádání herních turnajů v počítačových hrách. Našim mateřským domovem se stal herní klub nacházející se v centru OSTRAVY, který na svých bedrech nese název Black Lotus Gamers. Při turnajích se o Vás stará zkušený tým organizátorů, který ví, co dělá. Neustále se také snažíme naše turnaje inovovat a přinášet Vám tak lepší a lepší zážitky, které si pak odnášíte z našich akcí.

 

 

KONTAKT

Máte něco na srdci co byste nám rádi sdělili?

Tak v tom případě se můžete obrátit přímo na jeden z níže uvedených kontaktů. Na všechny Vaše dotazy či zprávy se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale pamatujte i my jsme „jen“ lidi, a tak nám to někdy může chvíli trvat, děkujeme za pochopení.

 

Projekt Ostrava Championship
– ovachamp@zicherka.cz

Naše Facebookové stránky, které neustále plníme aktuality, můžete najít zde: Náš Facebook
Pokud chcete shlédnout naše videa, rozhovory či trailery projektu, můžete je najít na našem YT kanále: Ovachamp Youtube kanál

 

Lukáš Stařičný – Miniguner :o)
Majitel a hlavní mozek projektu
– Lukas.staricny@zicherka.cz
– +420 732 885 600

 

FOTKY