Jsme “Dobří Andělé”

CO JE SYSTÉM DOBRÝ ANDĚL?

DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky.

www.DobryAndel.cz

ZICHERKA DOBRÝM ANDĚLEM

Naše dětské občanské sdružení pravidelně přispívá finanční částkou. Věříme, že každá korunka může pomoci, dostane-li se do správných rukou. Projekt Dobrý Anděl má naši plnou důvěru i podporu v našich srdcích. Také se snažíme šířit filozofii tohoto projektu dále. Loga Dobrého Anděla můžete najít na většině našich akcích i v našich projektech. Rádi pomáháme, jelikož z toho máme ten správný dobrý pocit.

 

Chceš-li se stát taky dobrým andělem, tak určitě navštiv stránky www.dobryandel.cz

 

Pilíře DOBRÉHO ANDĚLA

1. Do posledního haléře®

 

Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jejích zakladatelů a dalších filantropů.

 

2. Víte, komu pomáháte

 

Každý dárce – Dobrý anděl – získá při registraci automaticky přístup na svůj Andělský účet, kde si může kdykoliv najít, komu jeho konkrétní příspěvek pomohl, a přečíst si životní příběh rodin, kterým pomáhá.

 

3. Pomáháte pravidelně

 

Léčba závažných onemocnění je dlouhodobá. Rodiny příjemců tak potřebují pravidelnou pomoc Dobrých andělů, která jim pomáhá pokrýt jak výdaje s léčbou spojené, tak pokles příjmů.

ANDĚLSKÉ HODNOTY

I. RADOST

Máme radost z toho, že umožňujeme lidem, aby si navzájem efektivně pomáhali. Dobří andělé zažívají radost z dávání.

 

II. SPOLUPRÁCE

Spolupracujeme s lékaři, sestramisociálními pracovníky, firmami a dalšími organizacemi, které sdílí naše hodnoty.

 

III. RESPEKT

Respektujeme slabší, nemocnépotřebné. Respektujeme kolegy v ziskovém i neziskovém sektoru. Respektujeme Dobré andělypartnery bez ohledu na výši jejich příspěvku nebo pomoci.

 

IV. ODVAHA

Máme odvahu pouštět se do těžkých věcí. Snažíme se být odvážní v komunikaci – argumentovat, odvážněji obhajovat naše hodnoty a to, že jsme jiní.

 

JAK ZAČÍT POMÁHAT A STÁT SE DOBRÝM ANDĚLEM?

Stačí se zaregistrovat (vyplnit pouze email a heslo) a ihned se Vám na stránce objeví Vaše Andělské číslo. To pak slouží jako variabilní symbol pro pravidelnou platbu.

Platbu můžete provádět:

  • trvalým platebním příkazem (případně i jednorázovými příkazy dle Vašich finančních možností),

  • platební kartou (s trvalou i jednorázovou platbou).

 

POMOC V ČÍSLECH

Zajímají Vás přesná čísla kolik se už dokázalo vybrat od dobrých andělů a kolik těch andělů vlastně je? Všechny tyto informace i další přesná čísla můžete najít na stránkách dobrého anděla pomoc v číslech