ÚČETNICTVÍ

Hospodaření našeho sdružení Zicherka je transparentní, to znamená, že je všem veřejně přístupné a můžete ho najít na této stránce. Stejně tak je i transparentní a veřejně přístupný náš bankovní účet. Jak hospodaříme na našem bankovním účtě můžete najít zde: Hospodaření na bankovním účtě

 

       Bankovní účet: 2900497891/2010

Kdo to všechno platí?

Často se nás lidí ptají, kdo to všechno financuje. Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, většina finančních prostředků pochází z příspěvku našeho zakladatele a jednatele Lukáše Stařičného, který ze svého běžného platu zaměstnance přispívá zhruba 10 000Kč ročně na běžný chod, soutěže, turnaje a všechny projekty našeho sdružení.

 

Další naši podporou jsou samozřejmě společnosti a projekty, které nám pomáhají hmotnými dary. – Z celého srdíčka mockrát děkujeme :o) Všechny takové společnosti můžete najít zde: Pomáhají nám

 

Občas se samozřejmě najde i človíček se srdíčkem na správném místě a podpoří naše sdružení finančním příspěvkem. Seznam těchto človíčků můžete najít úplně dole, stejně jako možnost podpořit naše sdružení.

 

Tabulkový přehled účetnictví si můžete prohlédnout zde:

 

Nově od roku 2017 je naše sdružení financováno i ze zisku Happyk.cz

Od ledna roku 2017 je naše sdružení financováno i ze zisku internetového obchodu Happyk.cz, který je zaměřen na chovatelské potřeby pro naše mazličky.

 

Happyk.cz – Chovatelské potřeby

 

Jak nám můžeš pomoct i ty?

Máte-li dobré srdce a rádi byste nás chtěli podpořit finanční částkou, určitě tak můžete učinit na náš bankovní účet. Jako variabilní symbol prosím uveďte „0001“ – my tak budeme vědět, že se jedná o finanční dar. Do poznámky prosím uveďte své jméno, pokud chcete být anonymní, neuvádějte nic. Našim dárcům se vždy snažíme jejich šlechetnost oplatit.

 

Shrnutí:

  • Číslo našeho bankovního účtu: 2900497891/2010

  • Variabilní symbol: 0001

  • Poznámka: „Vaše jméno a příjmení“

  • Častka: částku necháme na Vás, jsme rádi za každou věnovanou korunku, děkujeme.

 

Seznam dobrovolných darců, kteří nám poskytli finanční částku.

2015 Emily Barbíríková – 500Kč