Pomáhájí Nám


Partneři našeho sdružení Zicherka.cz:

  • Za naše partnery považujeme všechny společnosti, firmy, nadace i osoby, které jakýmkoli způsobem pomáhají nebo pomohli našemu sdružení, jelikož i my někdy potřebujeme „pomocnou ruku“. :o)

  • Všem partnerům z celého srdíčka děkujeme za jejich podporu, protože i díky nim Vám můžeme přinášet radost a zábavu.

 logo-bezpozad-s-happyk

Od ledna roku 2017 je naše sdružení financováno i ze zisku internetového obchodu Happyk.cz, který je zaměřen na chovatelské potřeby pro naše mazlíčky. Vytvořením objednávky v tomto eshopu „zabijete dvě mouchy jednou ranou“. Zakoupíte si potřebný produkt a zároveň podpoříte naše sdružení Zicherka.cz

 

Internetový obchod „Happyk.cz – Chovatelské potřeby“ nabízí širokou škálu chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, hlodavce, akvarijní i terarijní zvířata a nově u nás můžete najít i jezdecké a stájové potřeby pro chov koní, skotu, prasat, ovcí, koz a drůbeže.

Veškerý nabízený sortiment můžete najít na internetových stránkách obchodu.

 

www stránky: www.happyk.cz

 

 

 

Generálním partnerem celého projektu je i samotné město OSTRAVA, kterému děkujeme za podporu.

 

OSTRAVA je statutární a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku. Žije zde zhruba 300 tisíc obyvatel. V celé ostravské aglomeraci, tvořené kromě Ostravy obcemi Bohumín, Doubrava, Havířov, Karviná, Orlová, Petřvald a Rychvald, pak žije téměř 600 tisíc obyvatel a je tedy po pražské aglomeraci druhou největší v republice. Širší metropolitní oblast pak představuje asi 1,1 milionu obyvatel.

 

www stránky: www.ostrava.cz

k3logo

Mezi naše hlavní partnery patří společnost K3 Bohumín, kterou všichni jistě dobře znáte. Společnost již dlouhá léta přináší široké veřejnosti projekci 2D a 3D filmů, divadelní představení, koncerty, kulturní akce či předprodej vstupenek.

 

V K3 můžete najít moderní sál s obrovským plátnem, které poskytuje rozlišení obrazu 4K i v případě 3D technologie. Díky zvuku Dolby Digital HD, 7.1 a špičkového obrazu je tedy volba tohoto kina určitě správnou volbou pro shlédnutí Vašeho oblíbeného filmu. V letních měsících navíc můžete navštívit promítání letního kina v Bohumínském parku. Na své si přijdou i milovníci divadelních představení, pro které je vždy připraven bohatý program. Kulturní akce pro širokou veřejnost, jako jsou například Bohumínské slavnosti či Pivní slavnosti, má K3 Bohumín v malíčku také.

 

www stránky: www.k3bohumin.cz

 

 

 

Dále mezi naše hlavní partnery patří i výborná Ostravská tiskárna, která nese název Tiskárna Schenk s. r. o.

 

Tiskárna Schenk nabízí širokou nabídku tiskových služeb, mezi jejich přednosti patří například: komplexní tiskárenské služby – ofsetový tisk, technologie CTP, plakáty, diplomy, letáky, potisk obálek, číslování a perforace. Provádí knihařské práce, knihtisk, slepotisk, zpracuje i grafické návrhy a výroční zprávy, dále vyrábí razítka a spoustu dalších věcí.

 

www stránky: www.schenk.cz

 

 

 

Nejlepší a vůbec nejlevnější na trhu s poháry a medailemi je internetový obchod Poháry-ADEK.cz. My jsme velice rádi a hrdí, že právě tento obchod patří mezi naše partnery a srdečně jim děkujeme za věnování krásných pohárů do našich soutěží a turnajů.

 

Internetový obchod Poháry-ADEK.cz  dodává sportovní pohárysportovní trofeje, poháry pro společenské akce, poháry pro kulturní akce, medaile pro děti, poháry a trofeje pro golf, fotbal, chovatele psů, koček, holubů, pro koně, kokardy, poháry pro atletické závody, pro rybáře a další. Poháry dodává pro sportovní akce pořádané jednotlivci, sportovními školami, sportovními kluby, policií, hasiči a v neposlední řadě i firmami. V nabídce má poháry zlaté, stříbrné, bronzové,ale také skleněné či dřevěné. V sortimentu také naleznete: levné medaile, skleněné plakety, diplomy grawerton, papírové diplomy, levné sošky a figurky, figurky resinové, sportovní věnce, dárkové a upomínkové předměty pro různé akce, životní jubilea, narozeniny, certifikáty.

 

www stránky: www.pohary-adek.cz

sda Bílý název v červeném poli pravděpodobně znáte. Mnozí z vás aspoň jednou v životě navštívili některou z prodejen Levných knih a mohli tak na vlastní kůži zjistit, že se jedná o jednu z nejlepších prodejen zaměřenou nejen na knihy. My jsme velice hrdí, že právě Levné knihy patří mezi naše partnery a děkujeme jim za všechny poskytnuté hodnotné dary.

 

 

Dělat si radost  v prodejnách Levné knihy můžete už více jak 20 let. Síť těchto prodejen začala na českém trhu působit v roce 1996. Každý rok obslouží přes 3,5 milionu zákazníků.

 

Levné knihy můžete navštívit ve více než 50 prodejnách po celém území České republiky. Vedle tradičních prodejen Levné knihy můžete taky navštívit prodejny Domov & Styl a Sweet Home, v nichž najdete zboží z oblasti domácích potřeb, bytové dekorace a módy.

 

V prodejnách Levné knihy najdete knihy všech žánrů. Od beletrie přes naučnou literaturu až po křížovky nebo sudoku. Významnou oblastí společnosti je i hudba, mluvené slovo a filmy na CDDVD nosičích, hračky a také školní a kancelářské potřeby.

 

www stránky: www.levneknihy.cz

 

 

dinopark

 

Jsme velice rádi, že mezi naše partnery patří i vzdělávací a zábavní DINOPARK. Mockrát děkujeme tomuto parku za věnování cen do našich soutěží.

 

Přemýšlíte, kam s dětmi na výlet? Navštivte unikátní zábavný a vzdělávací park určený dětem všech věkových kategorií. DinoPark Ostrava se nachází 13 km od centra Ostravy mezi Orlovou a Doubravou. Na ploše 35 ha je přichystáno více než 30 scén se 70 modely druhohorních zvířat v životních velikostech.

 

Navštívit zde můžete také DinoAquarium. V jedinečném 4D kině se speciálně vyrobeným panoramatickým filmem se stanete součástí příběhu a podíváte se pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. Děti si mohou zahrát na paleontology na speciálním hřišti navštívit naučnou stezku.

 

Do míst, kam se nedá jít pěšky, vás zaveze DinoExpres.

 

www stránky: www.dinopark.cz

 

 

emco-stare-537bba1027367

 

Společnost Emco patří k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům potravinářských výrobků v České republice.  Není tajemství, že jsme rádi za jejich partnerství s námi a za darování hodnotných darů. Z celého srdce děkujeme.

 

A co o své společnosti říká sám Zdenek Jahoda?:

„Rád vzpomínám na to, s jakou láskou a péčí připravovala moje maminka snídaně a svačiny pro mě a mé sourozence. Se stejným úsilím a nadšením se nyní sám věnuji vývoji našich Emco výrobků. Každý výrobek osobně ochutnávám a na váš stůl nepustím nic, co bych s klidem nenabídl svým dětem a vnoučatům. Vědomí, že už více než 25 let přinášíme Vám a Vašim rodinám poctivé výrobky, je pro mě osobním uspokojením. Největší radost ale mám, když se dozvím, že některá maminka snídala naše výrobky už jako dítě a dnes je kupuje svým dětem. To je důvěra, kterou nesmíme nikdy zklamat.“

 

www stránky: www.emco.cz

 

Mezi naše partnery patří i špičková společnost ASUS. Její kvalitní produkty si můžete vyzkoušet na všech našich akcích projektu Ostrava Championship, jelikož počítače, na kterých hrajeme jsou právě od této společnosti.

 

Společnost ASUS je pátý největší výrobce počítačů a největším výrobcem základních desek.

 

Společnost ASUS vyrábí počítače, monitory, servery, telefony, notebooky, tablety a také počítačové komponenty – základní desky, grafické karty, zvukové karty a síťové prvky. Vyrábí také  klávesnice, myši a sluchátka nejvyšší kvality. Vedle samotné výroby se věnuje také vývoji technologií, díky kterému mohou poskytují špičkové produkty a to i pro ty nejnáročnější hráče.

 

www stránky: www.asus.com

 

Našim partnerem je i společnost C-Tech, která se především zaměřuje na samotné hráče a to i díky tomu, že vyrábí nejen špičkové periférie pro hráče, ale i herní křesla, sportovní kamery, pc skříně a jiné.

 

Všem již dobře známá společnost C-Tech, která se především díky svým špičkovým periferiím soustředí na samotné hráče počítačových her. Samozřejmě C-Tech nabízí i výborné akční kamery, argonimické křesla, bedničky, pc skříně či dokonce i mobilní „selfie“ držáky. Čeho se ještě dočkáme od této skvěle se rozvíjející společnosti?

 

www stránky: www.c-tech.cz

 

 

Další skvělý partner našeho  projektu Ostrava Championship je i nakladatelství FANTOM Print

 

Nakladatelství FANTOM Print můžete najít v Ostravě. Vydávají skvělé tituly již od roku 1999. Od samotného počátku se specializovali na sci-fi a fantasy. V jejich „stáji“ najdete známá jména, ale i autory či autorky, kterým na česko-slovenském trhu teprve cestičku „prošlapali“. Postupně se vypracovali na TOP pozici čistě žánrových nakladatelství v počtu vydaných titulů za rok. Pokud v následujících letech nedojde k nějakému kolapsu v tomto skvělém nakladatelství či nečekanému vzepětí u jejich konkurence, pak věříme, že tuto pozici udrží i v letech budoucích.

 

www stránky: www.fantomprint.cz

 

 

Projektory Optoma jsou jako stvořené pro špičkové promítání a sledování her, není tedy náhoda, že společnost Optoma patří právě k našim hlavním partnerům celého projektu.

 

Projektory od společnosti Optoma jsou jako stvořené pro skutečné domácí zážitky. Kromě sledování filmů v plné kvalitě ochutnáte i hraní her klidně přes celou zeď. Projektory se mohou pyšnit velmi kvalitním provedením. Základem kvalitní projekce je ohromující obraz. Zásluhou několika technologií podávají projektory vysoký kontrast a rozličné tóny barev jakékoli sytosti. Projektory se vyznačují perfektní svítivostí. Barevné podání vydrží neměnné i po pěti letech používání. Obraz na projektorech Optoma bude přesně takový, jaký si režisér představoval. Projektory navíc nabízejí plnou podporu 3D technologie. Nechybí ani podpora vysokých obnovovacích frekvencí, kterou ocení zejména nároční fajnšmekři. Stačí dát průchod fantazii a následně si užívat co hrdlo ráčí, to a mnohem více nabízí projektory Optoma, jednoznačně špička na trhu.

 

www stránky: www.optoma.cz

 

 

Našim Hlavním partnerem je i poskytovatel Herních serveru Fakaheda.eu

 

FakaHeda.eu, je největší český poskytovatel herních serverů, datum založení je v roce 2006.

 

Jejich hlavní prioritou je již od počátku maximální kvalita poskytovaných služeb a technické podpory. Jsou jako jedni z mála (první v ČR a SK) autorizovaný poskytovatel TeamSpeak serverů. Jako partner EA jsou také jediný poskytovatel Battlefield RANKED a Medal of Honor: Warfighter serverů v České republice a na Slovensku.

 

www stránky: www.fakaheda.eu

 

 

 

Hotel-veronika-logo2001

Neustále se snažíme přinášet našim hráčům v projektu Ostrava Championship co nejvýhodnější podmínky i proto jsme uzavřeli další partnerství a mezi naše partnery projektu zařadili i hotel, nyní má tedy náš projek i svůj „oficiální hotel“ a stal se jim hned kvalitní tří hvězdičkový HOTEL VERONIKA.

 

Hotel Veronika Ostrava se nacházív městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto městského obvodu, cca 2 km od centra Ostravy. Hotel disponuje 56 pokoji a 123 lůžky. Pokoje jsou typu Lux či Standard, od 1. – 4. lůžek. Na pokojích jsou i kuchyňky s lednicí, mikrovlnkou, či konvicí. Pokoje jsou ve 2. a 3. patře bez výtahu. Snídaně se podávají formou bufetu, od 7 – 9:30 hodin.

 

www stránky: www.hotelveronika.cz

 

Objednávat pokoje můžete také na: recepce@hotelveronika.cz