OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Mistrovství Ostravy v počítačových hrách

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Jak už je výše zmíněno, jedná se o Ostravské mistrovství v počítačových hrách, kde generálním partnerem je samotná metropole OSTRAVA. V letošním roce to budou 2 hry, ve kterých budeme hledat naše šampióny pro rok 2017. Na Vás na všechny čeká opravdu velká porce zábavy, kterou doprovodí, jak jinak, než skvělé ceny v turnajích. Týmy a hráči si to mezi sebou rozdají o finanční PrizePool v hodnotě 6 000Kč, dále se mohou těšit na obří putovní pohár, velké medaile, diplomy, spoustu příslušenství a HW vychytávek a samozřejmě nesmí chybět také reklamní předměty města Ostravy a spoustu dalších věcí od našich skvělých partnerů.

 

V roce 2017 hledáme Šampióny v těchto hrách:

Můžete se těšit minimálně na 2 Offline turnaje.

Projekt je v plném proudu a všechny potřebné informace naleznete zde na těchto internetových stránkách či na našich fb stránkách.

Samozřejmě můžete shlédnout i náš Youtube kanál, kde naleznete zajímavá videa, rozhovory, upoutávky či samotné záznamy z utkání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE

Ostravské mistrovství v počítačových hrách ve hře Counter Strike: Global Offensive se uskuteční
29. – 30. dubna 2017. Jedná se o dvoudenní akci, kde na konci zůstane jen jeden tým a ten se bude moci pyšnit titulem Mistra Ostravy pro rok 2017. Kdo nad hlavu pozvedne krásný obří putovní pohár je nyní ve hvězdách.

 

Termín konání: 29. – 30. dubna 2017
Místo konání: herní klub Black Lotus Gamers Ostrava
Startovné 400Kč/hráč = 2000Kč/tým (440Kč/hráč = 2200Kč/tým)
Turnaj ve hře: Counter Strike: Global Offensive
Kapacita turnaje: 16 týmů
Systém hraní: 5v5
Systém zápasů: Bo1 a Bo3 – MR15 (Overtime MR3)
Systém turnaje: Skupiny po 4 / Pavouk

Mistrem Ostravy ve hře Counter Strike: Global Offensive pro rok 2017 se po zásluze stal tým IndepeNdent, který ani ve finále nenašel přemožitele.

Více informací na www.ovachamp.cz

 

LEAGUE OF LEGENDS

Mistra Ostravy ve hře Counter Strike: Global Offensive pro rok 2017 už máme, nyní přišel čas najít Mistra Ostravy i ve hře Leage of Legends! Velkolepý turnaj proběhne 2.12.2017, kde se dozvíme odpověď na otázku „Kdo se stane Mistrem Ostravy ve hře LOL pro rok 2017?“

Více informací na www.ovachamp.cz

NHL a FIFA

  • Mistrem Ostravy ve hře NHL 16 pro rok 2016 se stal Pavel Jastar Hikl

  • Mistrem Ostravy ve hře FIFA 16 pro rok 2016 se stal Vladimír Korta

 

HISTORIE

Naše historie a tedy i historie projektu Ostrava Chaponship se začíná psát od 21.12.2015, kdy byl tento projekt zveřejněn na jednom z našich turnajů. Ovšem samotná historie se začíná psát až počátkem roku 2016, mohli bychom to datovat na 1.1.2016.

V roce 2015 pod naší záštitou bylo organizováno několik turnajů a to především ve hrách League of Legends a Counter Strike: Global offensive, kterým vděčíme za vytvoření tohoto projektu a vnuknutí myšlenky pro možnost vytvořit něco většího než jen občas nějaký ten turnaj.

Jak se bude dále vyvíjet náš projekt či jaké písmenka a řádky přibudou do naši historické kroniky nám napíše samotný čas.

 

ORGANIZAČNÍ TÝM

Jedná se o projekt, který má pouze jednu jedinou úlohu a to „bavit se životem“. Bavíme se hlavně pomocí organizování a pořádání herních turnajů v počítačových hrách. Našim mateřským domovem se stal herní klub nacházející se v centru OSTRAVY, který na svých bedrech nese název Black Lotus Gamers. Při turnajích se o Vás stará zkušený tým organizátorů, který ví, co dělá. Neustále se také snažíme naše turnaje inovovat a přinášet Vám tak lepší a lepší zážitky, které si pak odnášíte z našich akcí.

 

 

KONTAKT

Máte něco na srdci co byste nám rádi sdělili?

Tak v tom případě se můžete obrátit přímo na jeden z níže uvedených kontaktů. Na všechny Vaše dotazy či zprávy se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale pamatujte i my jsme „jen“ lidi, a tak nám to někdy může chvíli trvat, děkujeme za pochopení.

 

Projekt Ostrava Championship
– ovachamp@zicherka.cz

Naše Facebookové stránky, které neustále plníme aktuality, můžete najít zde: Náš Facebook
Pokud chcete shlédnout naše videa, rozhovory či trailery projektu, můžete je najít na našem YT kanále: Ovachamp Youtube kanál

 

Lukáš Stařičný – Miniguner :o)
Majitel a hlavní mozek projektu
– Lukas.staricny@zicherka.cz
– +420 732 885 600

 

FOTKY