Organizační tým

Na této stránce můžete najít všechny členy organizačního týmu sdružení Zicherka a všechny členy jednotlivých projektů. Najdete zde také jejich funkci, popřípadě kontakt.

 

Zicherka.cz


Vedení sdružení:

Lukáš Stařičný – jednatel

tel.: +420 732 885 600
email: Lukas.Staricny@zicherka.cz

Kateřina Stařičná – předseda

email: info@zicherka.cz

Denisa Stařičná

email: info@zicherka.cz

 

Organizační tým:

Kateřina Vronková

email: info@zicherka.cz

 

Letní tábor – Ztracená ATLANTIDA


Lukáš Stařičný – Hlavní vedoucí

tel.: +420 732 885 600
email: Lukas.Staricny@zicherka.cz

Kateřina Vronková – Zástupce hlavního vedoucícho

email: info@zicherka.cz

 

Vedoucí na táboře:

Jakub Šupol
Markéta Mžiková
Aneta Kuzmová
Magda Stromská
Tereza Luzarová
Simona Šeligová
Tomáš Cerman
Michal Pavelka
Taťána Paloncová – kuchařka
Karin Michalíková – pomocná síla v kuchyni
Jana Pavelková – zdravotnice

 

OSTRAVA CHAMPIONSHIP


Lukáš Stařičný – majitel projektu, jednatel

tel.: +420 732885600
email: Lukas.Staricny@ovachamp.cz

 

Marketingové oddělení:

Kateřina Vronková – Vedoucí marketingu

email: Marketing@ovachamp.cz

 

Oddělení živého vysílání:

Matěj Marášek – Vedoucí vysílání

email: Vysilani@ovachamp.cz

Dominik Sliž – Stream technik

 

Technické oddělení:

Filip Volek – Technický vedoucí, admin (CS:GO)

email: Technika@ovachamp.cz

 

Grafické oddělení:

Jakub Kovalčík – Grafik

 

Organizátoři:

Matěj Bodiš – Admin (League of Legends)

 

Správce www stránek projektu:

Jan Hrabovský – Správce internetových stránek

email: hrabovskyjan1@gmail.com

Lukáš Stařičný – Správce internetových stránek

email: Lukas.Staricny@zicherka.cz

 

FUTSALMANIA


Ing. Radim Pochyba

tel.: 604 185 057
email: futsalmania.orlova@gmail.com

Lukáš Stařičný

tel.: +420 732885600
email: Lukas.Staricny@zicherka.cz

 

DeskoSvět.cz


Lukáš Stařičný

tel.: +420 732885600
email: Lukas.Staricny@zicherka.cz

Kateřina Vronková

email: info@zicherka.cz

 

NeverHunt.eu


Radek Vedral

tel.: +420 776142965
email: radek.vedral@neverhunt.eu

Lukáš Vedral

tel.: +420 608070430
email: lukas.vedral@neverhunt.eu

Martin Nechanický

tel.: +420 773247767
email: martinnechanicky@neverhunt.eu