Mistrovství Ostravy v počítačových hrách – už zítra 2.12.2017!

 

Ostravské mistrovství v počítačových hrách se dočká dne 2. prosince 2017 svého dalšího pokračování. Na své si přijdou fanoušci hry League of Legends, jelikož právě v této hře budeme hledat Mistra Ostravy pro rok 2017. Celá akce proběhne, jak jinak, než v Ostravě a to v herním klubu Black Lotus Gamers. Ať už jste účastník či divák turnaje,  v obou případech se můžete těšit na bohatý program.

 

 

Zatímco hráči hry Counter Strike: Global Offensive už znají svého mistra Ostravy z letošního dubnového turnaje, tak ti, kteří spíše holdují hře League of Legends, si budou muset ještě chvíli počkat. Dočkají se už tuto sobotu – 2.12.2017, kdy se uskuteční turnaj, ve kterém proti sobě nastoupí 8 týmů, které se poperou nejen o tento titul, ale taky o finanční a hodnotné ceny, jako jsou například obří pohár, medaile, diplomy, herní příslušenství, drinky, knihy a mnoho dalšího.

 

Základní informace:

 

Termín konání: 2. prosince 2017
Místo konání: herní klub Black Lotus Gamers Ostrava
Turnaj ve hře: League of Legends
Kapacita turnaje: 8 týmů
Systém hraní: 5v5
Systém zápasů: Bo1 a Bo3
Systém turnaje:
– 1. GSL Skupiny po 4 / Bo1 zápasy
– 2. Pavouk Single Elimination / Bo3 zápasy

 

+ Zápas o 3. místo (Bo1 zápas)
+ Zápas o 5. místo (Bo1 zápas)
+ Zápas o 7. místo (Bo1 zápas)

 

 

„Pohár mistra Ostravy“

 

Tím však nekončíme, k tomu všemu samozřejmě vyhlásíme i nejlepšího hráče turnaje, který si odnese věcné ceny. Myslíme i na diváky. Pro ty, kteří nás navštíví přímo v herně, je připraveno obří plátno, na kterém se budou promítat napínavé zápasy, k tomu všemu bude připravené i menší občerstvení v podobě nápojů a to nejlepší na závěr je, že vstup pro diváky je ZDARMA!

 

Diváci, kteří nás budou sledovat z pohodlí svého domova, se mohou těšit na živé vysílání doprovázené našimi komentátory, určitě se najde čas i pro nějakou soutěž a navíc rozdáme během turnaje více než 30 klíčů pro hry na steamu. Stačí nás jen sledovat a mít trochu štěstí. Začínáme vysílat v 8:30!

 

Živé vysílání najdete na našem twitch kanále www.twitch.tv/ovachamp

 

 

 

 

 

 

 

Týmy byly rozlosovány do dvou základních skupin. Hrajeme konkrétně formát GSL skupin, to znamená, že se skupina hraje systémem pavouka s loser bracketem. Z každé skupiny postupují dva týmy do hlavního pavouka, kde se utkají o titul mistra Ostravy. Nechybí samozřejmě ani zápas o 3.místo a navíc se bude hrát i zápas o 5. a 7. místo.

 

Rozlosování GSL skupin:

  • Skupina A

Bunch of Throwers
SynteZ

SaidNeverSurrender
Blue Team

 

  • Skupina B

Golden Age
Free_Lp

Dragon Slayers
NeverHunt.eu

 

Jednotlivé sestavy všech týmů můžete najít na našich webových stránkách www.ovachamp.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvládne tým NeverHunt obhájit svůj titul z roku 2016? A stanou se tak první v historii našeho projektu, komu se podaří obhájit svůj titul? To je zatím ve hvězdách a ukáže nám to pouze čas.

Přijďte se podívat do samotné herny a podpořte tak tento projekt, podpořit ho můžete i sledováním streamu, zasláním přátelům, Lajkováním na FB stránkách, či sdílením… za každou podporu jsme vděční a mockrát Vám děkujeme.

 

S pozdravem pěkného dne Tým OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>