Futsalmania v nočním kabátu – Výsledky

Vítězem 1. Futsalmania Nočního poháru v Rychvaldu, hraném poprvé bez play off, se stal tým SSKA, který prošel turnajem bez jediné porážky a zaslouženě si došel pro pohár.

 

Druhé místo obsadila Futsalmania Orlová, která v posledním utkání s Invictus vstřelila branku 5 vteřin před koncem a tím pádem na Invictus zbyla 3. příčka. Čtvrté místo obsadili TKS Notoři a poslední 5. příčku obsadil nováček Weinert a.s.

Nejlepší dva střelci s 5 góly Jan Jerga (TKS Notoři) a Marek Šplíchal (SSKA) si to rozdali o sošku nejlepšího střelce v penaltovém rozstřelu formou náhlé smrti a nakonec se našim nejlepším střelcem stal Marek Šplíchal, který tak podtrhl úspěšný turnaj pro SSKA, nejlepším brankářem se stal Tomáš Přibyla (SSKA) a nejlepším hráčem Jan Jerga (TKS Notoři).

Turnaj byl velice náročný, na každý tým˛čekalo 8 zápasů po 15 minutách, tudíž dvě hodiny hracího času, což je prozatím nejvíce na našich turnajích a šlo vidět, že pro každý tým to bylo velice náročné.


Chtěli bychom tímto poděkovat panu rozhodčímu Jiřímu Harnolovi a správci Janu Janetovi, bez kterých by se turnaj neuskutečnil, dále opět Zicherce, z.s. a Lukáši Stařičnému, pod které spadáme a v neposlední řadě sponzoru X-Laser Game Ostrava.


Vzhledem k tomu, že nás do Velkého prosincového finále čekají už pouhá 3 kola, tak jsme se po vzájemné dohodě rozhodli tento Futsalmania Noční pohár zařadit mezi bodované turnaje v rámci Futsalmania tournaments, aby základní část měla pěkných 10 turnajů, tudíž Vám zítra přineseme aktualizovanou tabulku po 7. turnajích.


Další termíny turnajů budou taktéž v nejbližších dnech zveřejněny.
Všem zúčastněným ještě jednou mnohokrát děkujeme za pěkný turnaj a těšíme se na září!

 

Další turnaj můžete očekávat v následujícím měsíci, své týmy můžete už teď registrovat na www.futsalmania.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>